0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Spectra Phantom
Początkująca czarodziejka
Początkująca czarodziejka
Uprawnienia : Użytkownik
Płeć : Female

Posty : 26
Punkty : 400
Data dołączenia : 22/05/2018
Wiek : 19
Miejscowość : Vestalia
Zobacz profil autora

Wakacyjne emisje odcinków Lolirock Empty Wakacyjne emisje odcinków Lolirock

on 30/6/2018, 10:47
Witajcie. Ostatnio na Facebookowej grupie Lolirock polscy fani pojawił się post informujący o godzinach i ilości odcinków Lolirock emitowanych w wakacje, który prawdopodobnie Disney Channel nie zmieni, a raczej całkowicie usunie ten serial ze swojej ramówki.

Treść posta:
"Kilka dni temu rozpoczęły się wakacje, a chyba już dawno nie było żadnych nowości dotyczących emisji Lolirock w TV, jednak ta informacja nie będzie wróżyła niczego dobrego.
Od nocy z 2 na 3 lipca następują misz-maszowe zmiany w nocnej ramówce Disney Channel. O 22:55 Czarodzieje z Waverly Place, w związku z czym Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy przeniesie się na 23:20. O 23:45 Alex i spółka, potem o 00:15 zamiast LR drugi odcinek tego serialu. Usunięta została już niedawno emisja powtórkowa Lolirock z godziny 02:25. Zostają jedynie powtórki o 00:55 i 04:10. Dowodem na to jest program dostępny na stronie: Klik
No cóż, wygląda na to, że Disney Channel PL zamierza zmniejszyć częstotliwość emisji Lolirock tylko do dwóch odcinków w nocy. Zdaje się też, że szefostwo polskiego oddziału stacji nie dba trzeźwo o ramówkę, skoro za niedługo będzie powtarzany jeden epizod dwa razy pod rząd, na dodatek w późnych godzinach. I tak już będzie najprawdopodobniej w kolejnych dniach i tygodniach do czasu, kiedy podejmą złą decyzję o definitywnym usunięciu serialu z anteny i niezakupieniu kolejnych sezonów, bo oglądalność była niska. A chyba sama oglądalność nie tylko świadczy, ale i szereg fanów LR, którzy z pewnością chcieliby obejrzeć dalsze losy księżniczek i wokalistek zarazem. I żeby było do pomyślenia, że nasze DC idzie śladem rumuńskiego, gdzie tam kreskówka leci tylko o 3:30 i 3:55. Jak widać, los co do LR w polskiej telewizji teoretycznie będzie(a może już jest?) zagrożony: "

Wakacyjne emisje odcinków Lolirock 36329912

Zapraszam, was też na tę grupę a w komentarzu, piszcie co o tym, myślicie.
Mephisto_xd
Niedoświadczona księżniczka
Niedoświadczona księżniczka
Uprawnienia : Użytkownik
Płeć : Male

Posty : 31
Punkty : 440
Data dołączenia : 28/04/2018
Wiek : 16
Zobacz profil autora

Wakacyjne emisje odcinków Lolirock Empty Re: Wakacyjne emisje odcinków Lolirock

on 1/7/2018, 16:01
Myślę, że zmniejszenie ilości odcinków Lolirock do minimum dwóch w nocy to jest lekka przesada, gdyż oglądalność o tych porach jest niska i raczej nikt nie będzie siedzieć przed telewizorem o pierwszej czy czwartej godzinie, by obejrzeć kreskówkę, ale jeśli Disney Channel w tak nieładny sposób chce postępować z LR, to sądzę, że serial będąc w porach nocnych może być zdjęty z anteny, poza tym nieodpowiednie tego typu decyzje są podejmowane zbyt pochopnie i uważam, że mogą mieć negatywny wpływ na polskich fanów Lolirock, jakich do dziś trochę jest.
Powrót do góry
Permissions in this forum:

Nie możesz odpowiadać w tematach