0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Zwykła dziewczyna
Zwykła dziewczyna
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 323
Data dołączenia : 04/06/2018
Zobacz profil autora

Detroit: Become Human

on 5/8/2018, 13:07
Message reputation : 100% (1 vote)
"Detroit: Become Human" trzecioosobowa gra przygodowa z elementami gry zręcznościowej i interaktywnego filmu wyprodukowana przez Quantic Dream, została wydana przez Sony Interactive Entertainment na konsolę PlayStation 4. ~ Wikipedia

Akcja rozgrywa się w 2038 roku i przedstawia nam nasz świat, ale z małym wyjątkiem - w tych czasach są androidy, które wyglądają jak ludzie. Są różne modele; jeden może pracować w policji, inny zaś w sklepie. W tej grze widzimy historię opowiedzianą z 3 stron: najnowszego prototypowego androida do spraw śledczych - Connora (RK800), androida podarowanego Carlowi Manfredowi - Markusa (RK200) oraz androidki przeznaczonej do prac domowych - Kary (AX400). 
Mi osobiście najbardziej się podobała historia Kary - to jak opiekowała się dziewczynką jak własną córką było bardzo ujmujące. To oczywiście nie wszystkie powody dla których ją lubię, ale nie chcę pisać spojlerów oczko 

Lubicie gry gdzie jeden wybór może sprawić, że zakończenie może być inne? Bo ja bardzo. Grę oczywiście jak najbardziej polecam.

PS: co sądzicie o tej grze? Graliście sami czy może tylko oglądaliście gameplaye? Albo nie słyszeliście o niej? Dajcie znać : D

Początkująca czarodziejka
Początkująca czarodziejka
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 260
Data dołączenia : 22/05/2018
Miejscowość : Vestalia
Zobacz profil autora

Re: Detroit: Become Human

on 31/8/2018, 17:08
Lubię tę grę tak samo, jak piosenkę, która została stworzona o tej grze.

Powrót do góry