0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Godna wróżka
Godna wróżka
Uprawnienia : Super Administrator

Punkty : 514
Data dołączenia : 19/04/2018
Miejscowość : Bytom
Zobacz profil autora

LoliRock Forum: Szybki informacyjny news

on 5/10/2018, 00:06
Witajcie użytkownicy.

Przepraszam za moją nieaktywność, braku nowości na stronie.
Pewnie każdy czeka na następny sezon, nie ma żadnych informacji o premierze, żadnego krótkiego filmu.
Z każdym dniem tracimy nadzieje, że kiedykolwiek ujrzymy trzeci sezon. Ja dalej wierze, ale moja nadzieja powoli gaśnie i przez to tracę motywacje nad forum. Jednak zachęcam do udzielania się na forum. Przypominam, że nawet mała pomoc będzie doceniona i dobrze wynagrodzona. Czasem wystarczy, że ktoś doda jakiegoś posta, ktoś inny pomoże przy odcinkach itp.

Początkująca czarodziejka
Początkująca czarodziejka
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 286
Data dołączenia : 23/04/2018
Zobacz profil autora

Re: LoliRock Forum: Szybki informacyjny news

on 5/10/2018, 00:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja i tak nie mam nic do stracenia, gdyż gdyby nawet pojawił się trzeci, czwarty sezon lolirocka, to i tak tego nie obejrzę. Odcinki dostępne w sieci internet bywają niekompletne a naciskanie na nagranie powtórki spowoduje jedynie to, że otrzymam Bana. Co innego, gdybym miał staly dostęp do kanałów teletoon+ od mii i mnie i disney channel od lolirocka, eleny z avaloru i miraculumu. Wówczas można próbować nagrywać do skutki, z uwagi na fakt, że seriale te są powtarzane wiele razy.
Powrót do góry