0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Początkująca czarodziejka
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 135
Data dołączenia : 23/04/2018
Zobacz profil autora

Sąsiedzi w blokach

on 25/4/2018, 01:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Którzy Waszym zdaniem sąsiedzi potrafią być bardziej dokuczliwi, gdy mieszka się w bloku, czyli budynku wielorodzinnym z akustycznymi ścianami przenoszącymi dźwięki pomiędzy sąsiednimi mieszkaniami?

Mnie się wydaje, że zarówno sąsiedzi u góry, jak i u dołu mogą być w równym stopniu głośni, z tą różnicą, że ci z góry mogą po złośliwości chodzić na Piętach (bez butów i dywanów), co piętro niżej słychać tak, jakby po suficie biegał Słoń. Poza tym głośnego sąsiada z dołu łatwiej jest uspokoić, tupiąc w podłogę lub uderzając w nią pięścią czy używając piłki. Na sąsiada z góry może pomóc co najwyżej kijek lub miotła.

Ostatnio zmieniony przez Badi dnia 25/4/2018, 12:07, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Temat przeniesiony //Badi)
Uprawnienia : Super Administrator

Punkty : 159
Data dołączenia : 19/04/2018
Miejscowość : Takie jakieś miejsce
Zobacz profil autorahttp://xritsu.22web.org

Re: Sąsiedzi w blokach

on 29/4/2018, 03:23
Hm, powiem szczerze, że nigdy nie zastanawiałem się nad tym xD W moim bloku dźwięki przez podłogi raczej nie przechodzą tak łatwo, jak przez ściany puste w środku, więc nie mam za bardzo porównania, aczkolwiek donośności głosu mojej sąsiadce nie sposób odmówić. Taką ma metodę wychowania, że wszystko załatwia krzykiem i nerwami. No cóż :v. Skargi były, ale chyba musi wezwanie do sądu dostać, żeby się ogarnąć.

Kod:
#titanic {float: none;} .iceberg {display: none;}
Powrót do góry