0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Początkująca czarodziejka
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 260
Data dołączenia : 22/05/2018
Miejscowość : Vestalia
Zobacz profil autora

Przetłumaczony post twórców Lolirock

on 25/11/2018, 19:44
Witajcie. W końcu mamy przetłumaczony post od twórców Lolirock, w którym wypowiadają się o 3 sezonie oraz odpowiadają na pytania o tym, co dzieje się w serialu, czyli na przykład czy Iris chodzi do szkoły. Tłumaczenie może jest pierwsza klasa, ale staraliśmy się, aby wyszło jak najlepiej. Jeśli znaleźlibyście jednak jakiś błąd w tłumaczeniu, który można, aby naprawić, to śmiało mówcie.

F.A.Q.
PYTANIA PRODUKCYJNE:

Czy będzie sezon 3? Kiedy to się skończy? (Itp.)

Oczywiście chcielibyśmy zrobić sezon 3 i kontynuować opowieść, ale na razie czekamy, aż sezon 1 i 2 dotrą do publiczności. Gdy tylko będziemy mieć zielone światło, by stworzyć sezon 3, możesz być pewny, że ogłoszę. oczko

A co z losem [Wstaw imię postaci]? Co się stanie w trzecim sezonie?

Bez spoilerów.

Nic nie powiemy o losie, przyszłości, przeznaczeniu postaci. Nic ci nie powiemy o spisku z trzeciego sezonu. Będziesz musiał poczekać na nowy sezon lub takie, aby uzyskać odpowiedzi.

Do tego czasu, tylko jedno rozwiązanie: czekać ...oczko

Zastanawiam się tylko: przypuśćmy, że sezon 3 się nie wydarzy, jakie są twoje plany lub wstępne przemyślenia na temat radzenia sobie z klifowcem pod koniec drugiego sezonu?

Z reżyserem Vandestoc myśleliśmy, że może wydamy komiks lub napisać, powieść z przyszłym rozwojem, ale były to tylko szybkie pomysły. Nigdy nie ustaliliśmy niczego ani nie mamy naszego producenta.

Czy stworzysz nowe piosenki LoliRock (bez względu na to, czy stworzysz sezon 3?)

Jeśli mamy zrobić sezon 3, na pewno pojawią się nowe utwory, ponieważ jest to ważna część show. Jakbyśmy rozegrali nowe piosenki na nowy sezon, nie wiem.

Czy program zostanie zwolniony i / lub skopiowany w [Wstaw nazwę kraju]?

Przepraszam, ale nie wiem.

Jesteśmy tylko zespołem produkcyjnym i nie mamy wglądu, gdzie serial jest sprzedawany / emitowany na całym świecie.

Czy będą tam zabawki / lalki postaci? Czy wydasz książki dla angielskiej publiczności? I DVD?

Niestety też nie wiem.

Jesteśmy tylko zespołem produkcyjnym i nie mamy wglądu w informacje o wydaniach merchandisingowych ani o tym, jak / gdzie program jest sprzedawany / emitowany na całym świecie.

Przepraszam za to.

Czy będzie oficjalny artefakt Lolirocka? Pokazywanie wszystkich oryginalnych projektów i koncepcji?

Chcielibyśmy go stworzyć, ale teraz nie jest produkowany. Zamiast tego staramy się umieścić na tym blogu jak najwięcej rzeczy.

Jakie są oficjalne czcionki LoliRock?

Oficjalne czcionki LoliRock to "Desyrel" i "Al-seana"

----------------------------------

LORE / TŁO PYTANIA:

Czy Iris chodzi do szkoły? A może show dzieje się tylko w wakacje?

Iris chodzi do szkoły (ma 15 lat), ale nie mogliśmy tego pokazać w serialu (a reżyser Vandestoc chciał pokazać inne rzeczy z życia szkolnego, ponieważ już wiele lat spędził w szkolnym klubie "Monster Buster Club" i " Rekkit Rabbit ", jego dwa inne występy).

Pokaz nie odbywa się tylko w letnie wakacje, ale znowu nie mogliśmy pokazać sezonu, który bardzo się zmienia, ponieważ byłoby to bardzo kosztowne (zmieniało się wiele tła i ubrań). Możesz być pewien, czy moglibyśmy to pokazać. Szczęśliwy

Kto organizuje imprezy dla dziewczyn? Wygląda na to, że nie mają menedżera ani niczego. Czy jedna z dziewczynek sobie z tym poradzi? Czy magia jest zaangażowana?

W sezonie 1 to ciotka Ellen zarządza zespołem i pomaga głównie, z udziałem Talia. W drugim sezonie dostali prawdziwego menadżera: Lara, stara przyjaciółka ciotki Ellen.

Chcieliśmy pokazać Lary i jej kierownictwu więcej, ale nie mieliśmy wystarczającej ilości czasu, aby to zrobić.

Jeśli chodzi o magię, bardzo pomaga to w ustawieniu sceny, ale nie rozwiązuje problemów zarządzania. oczko

Czy Ephedia jest w naszym układzie słonecznym?

Nie, to daleko, w magicznej galaktyce.

Jakiego koloru byłyby włosy Praxiny i Mephisto bez magii? (Znasz normalny kolor włosów)

Dobre pytanie. Jeszcze nie wiem.

Zauważyłem, że czasami, Iris pisze prawą ręką, a innym razem lewą ręką? Czy to błąd, czy też jest naprawdę oburęczna?

Cóż, gdybyśmy pisali ją obiema rękami, to znaczy, że Iris rzeczywiście jest oburęczna. Szczęśliwy

Cześć, jestem po prostu ciekawy, czy Izira dała Talii medalion, jak mogła się przemienić? Ponieważ, jak zauważyłem, każda księżniczka musi użyć swojego magicznego artefaktu, by "zmienić ubrania" ... Czy to zależy od mocy księżniczek?

Nieco z obu. Medalion Iziry był czymś więcej niż zwykłym artefaktem transformacji, a sama Izira jest bardzo potężną księżniczką. Prawdopodobnie znalazła inny sposób lub inny magiczny klejnot, który pomógł jej się przemienić, podczas gdy ona nie odzyskała swojego medalionu.

Czy efedianie żyją dłużej niż zwykli ludzie? Czy starzeją się szybciej lub wolniej?

Tak, mogą żyć około 130 ziemskich lat, dla najstarszych.

Ale mają też inny system kalendarzy: trzy lata są krótsze w Ephedi! Właśnie dlatego Auriana powiedziała, że ​​babcia miała 243 lata. Jest to EPHEDIAŃSKI wiek. W czasie ziemskim będzie miała 81 i pół roku.

Jeśli chodzi o starzenie się, to jest bardzo podobne do człowieka na początku, a następnie powolne w wieku dorosłym (około 20 lat, kalendarz Ziemi). Bardzo trudno jest określić dokładny wiek efedianina.

Jedna uwaga końcowa: długie życie, jakie zwykle mają efedianie, jest powiązane z efedią, która jest pełna magii. Na Ziemi, bez całej magicznej mocy, starzeją się trochę szybciej, podobnie jak ludzie.

Ile lat mają postacie?

Większość nastolatków w serialu ma od 15 do 17 lat. Jeśli chodzi o dokładny wiek:

IRIS: 15
TALIA: 16
AURIANA: 15
LYNA: 16
CARISSA: 15
MEPHISTO i PRAXINA (bliźniaki): 17
MISSY: 15
LEV: 17
NATANANIEL: 16
DOUG: 15
KYLE: 17
IZIRA: 25 (9 lat starsza od Talii)
ANULA: 50
Podczas wydarzeń Xeris, Talia ma mieć 7 lat, podczas gdy Izira ma 16 lat.

(Wszystkie te są oczywiście "ziemskimi latami").

Ile lat mają Morgiana i Gramorr?

Te dwa są bardzo szczególne, nawet dla efedianów, ponieważ są niesamowicie wykwalifikowanymi użytkownikami magii. Ich dokładny wiek jest nieznany, ale oba mają ponad 100 lat (ziemskie lata).

Punkty : 292
Data dołączenia : 23/04/2018
Zobacz profil autora

Re: Przetłumaczony post twórców Lolirock

on 26/11/2018, 15:05
Na chwilę obecną nic nie wskazuje aby trzeci sezon lolirocka wyemitowano w polsce. Po pierwsze serial ten jest nadawany nocą, w godzinach niskiej oglądalności. 
Gdyby nawet powstał trzeci sezon, to my z pewnością będziemy musieli zadowolić się napisami lub angielskim dubbingiem.
Dla porównania, miraculous jest nadawany kilkukrotnie w ciagu dnia.

Punkty : 260
Data dołączenia : 22/05/2018
Miejscowość : Vestalia
Zobacz profil autora

on 26/11/2018, 20:12
Nie wiadomo także czy Disney Channel by wyemitował 3 sezon, a nawet jeśli to się zdarzy, wtedy będzie, jak z poprzednimi sezonami, czyli pół sezonu będzie wyemitowane a reszta w późniejszym terminie.

Niedoświadczona księżniczka
Niedoświadczona księżniczka

Punkty : 311
Data dołączenia : 28/04/2018
Zobacz profil autora

on 28/11/2018, 22:49
Message reputation : 100% (2 votes)
Ja natomiast myślę, że naszemu Disneyowi wcale nie zależy na emitowaniu LR. Już zdążyli według mnie zaliczyć tzw. strzał w stopę z powtórkami w nocy i premierami wczesnym rankiem, że chyba możemy o 3 sezonie z dubbingiem zapomnieć.

@florianek napisał:Na chwilę obecną nic nie wskazuje aby trzeci sezon lolirocka wyemitowano w polsce. Po pierwsze serial ten jest nadawany nocą, w godzinach niskiej oglądalności. 
Gdyby nawet powstał trzeci sezon, to my z pewnością będziemy musieli zadowolić się napisami lub angielskim dubbingiem.
Dla porównania, miraculous jest nadawany kilkukrotnie w ciagu dnia.

Biedronka i Czarny Kot ma na tyle wystarczająco dobrą oglądalność, że była lub jest wałkowana na okrągło.

A tak poza tym to na Disneyu były niektóre seriale, których wszystkie eezony puszczane nie były. Przykładem są np. Wolfblood(w Polsce emisja zakończyła się na 2 sezonach, a ich oryginalnie jest już 5) czy chociażby Syreny z Mako(do dziś nie nadali ostatniej 3 serii, czym mnie oni totalni załamali :'( )
Jeżeli z Lolirockiem powtórzy się podobna sytuacja, że nie kupią licencji na kolejne serie, bo niby miał małą oglądalność, to ten kanał ma u mnie wielkiego minusa, no bo... po jakiego grzyba trzeba było przenosić na pory nocne, skoro to nie ma sensu? Gdyby lepiej rozleklamowali LR kilka dni czy tygodni przed jego startem, znaleźliby się chętni widzowie, a tak to jak każdy widz Disneya wchodził na fejsa i się dowiedział o premierze LR w naszym kraju, to już były hejty w stylu "to jest dla małych dzieci", a prawda jest taka, że serialu się nie ocenia przed jego debiutem. To tak jak by się np. książki po okładce nie oceniało.
Na razie Lolirock nadal leci późno, a mimo to mam wciąż nadzieję, że jednak przemyślą w Disneyu sprawę i odkryją, że są dzieci i młodzież, która tak bardzo kocha przygody księżniczek i piosenkarek, że chce oglądać ich dalsze losy.
Sponsored content

Powrót do góry