0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
NatQ
Godna wróżka
Godna wróżka
Uprawnienia : Super Administrator

Punkty : 1238
Data dołączenia : 19/04/2018
Miejscowość : Bytom
Zobacz profil autora

LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja) Empty LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja)

on 28/4/2019, 16:08
 19 Kwietnia - 13:16:16 - ROK!
Nasza stronka właśnie skończyła rok a, dokładnie miało to miejsce 9 dni temu, z tej okazji postanowiłam wprowadzić malutkie zmiany. Dziękuję wszystkim wiernym użytkownikom i chciałabym przeprosić za spóźniony zapłon i że postanowiłam porzucić stronę!. Poniżej opisałam co i jak Szczęśliwy.

Przebuduje dział z grami.
Dodam pozostałe piosenki.
Pojawi się nowy szablon.
Wszystkie błędy zostaną wyeliminowane.

To nie wszystkie nowości!

Póżniej w tym newsie będzie czekać dla wszystkich niespodzianka urodzinowa!

Napiszcie w newsie czego dokładnie oczekujecie a ja zobaczę co da się zrobić Szczęśliwy

URODZINOWE PREZENTY 

Punkty - każdy użytkownik dostaje 500 punktów.
Urodzinowy avatar - Zrobione przez zemnie avatary które można wykorzystać na swój profil.
Punkty za pisanie na forum - W tym szczególnym dniu zwiększam ilość punktów na forum za napisanie tematu, 7 punktów na stałe od teraz!.

LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja) Fulllo10LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja) Fulllo11LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja) Fulllo13

Ostatnio zmieniony przez NatQ dnia 28/4/2019, 20:07, w całości zmieniany 1 raz

LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja) Tumblr_ohvmc3RTao1ropifdo1_540
Spectra Phantom
Początkująca czarodziejka
Początkująca czarodziejka
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 986
Data dołączenia : 22/05/2018
Miejscowość : Vestalia
Zobacz profil autora

LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja) Empty Re: LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja)

on 28/4/2019, 18:53
Cieszę się, że będą w końcu jakieś zmiany, na forum i jedyne czego bym chciała to aktywności, bo ostatnio nikogo nie ma na forum, a chciałabym, by ta strona jednak ożyła.

LoliRock Forum - Urodzinowy post - JEDEN ROK (Aktualizacja) Spectr14
Powrót do góry