0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Godna wróżka
Godna wróżka
Uprawnienia : Super Administrator

Punkty : 451
Data dołączenia : 19/04/2018
Miejscowość : Bytom
Zobacz profil autora

Carissa

on 29/5/2018, 09:22
Księżniczka Carissa to postać która pojawia się w odcinku Dom część I . Razem z Lyną ratują i zaprowadzają Talię i Aurianę do przywódcy rebeliantów - Iziry. Od następnego sezonu będzie żyć na ziemi wraz z Talią, Aurianą i Iris.

Carissa jest trochę samolubna. Ma bardzo ciężki charakter, ale w czasie zagrożenia potrafi się opanować i skupić na pokonaniu wroga. Jest również bardzo pracowita.

Jakie macie zdanie na temat tej postaci?

Początkująca czarodziejka
Początkująca czarodziejka
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 237
Data dołączenia : 28/04/2018
Zobacz profil autora

Re: Carissa

on 31/5/2018, 00:25
Muszę przyznać, że Carissa jako jedyna z dziewczyn na początku budziła jak dla mnie mieszane uczucia. Co prawda potrafi być wojowniczą księżniczką i tylko za to ją podziwiam, ale często w niektórych odcinkach 2 sezonu mnie irytowała za sprawą "Odstaw mnie!". Później zmieniłem zdanie co do tej postaci, kiedy w odcinku "Figury" ona i Mephisto zmienili dzięki talizmanom Iris, Talię oraz Praxinę z kamiennych posągów w żywe. Wtedy polubiłem za tą sprawą Carissę. Potrafi być skupiona, skoncentrowana i zdolna w walce, to można z pewnością w niej docenić.
Powrót do góry