0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Zwykła dziewczyna
Zwykła dziewczyna
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 4
Data dołączenia : 05/06/2018
Zobacz profil autora

Siema

on 5/6/2018, 19:18
Witam, na forum zaprosił mnie @Badi. Zasadniczo, to się "wymieniliśmy" forami oczko Lolirock lubię od polskiej premiery w TV, ale sam serial znam raczej wyrywkowo. Ze względu na obecne późne godziny emisji, większość odcinków mnie omija, a na komputerze zwykle nie mam czasu na oglądanie seriali czy różnego anime... Mieszkam w Poznaniu, gdzie się urodziłem 29 lat temu. Głównie to na co dzień gram na PC i PS4, więc, jak coś, możemy grać w jakieś multi razem. oczko

[mod]Przymiotniki zapisujemy małą literą. Unikaj zbyt długich zdań. Wypowiedzenia, które się ze sobą nie łączą w żaden sposób, nie powinny występować po przecinku.//Rit[/mod]
Godna wróżka
Godna wróżka
Uprawnienia : Super Administrator

Punkty : 211
Data dołączenia : 19/04/2018
Miejscowość : Bytom
Zobacz profil autora65682061

Re: Siema

on 5/6/2018, 20:49
Witam cię serdecznie na naszym forum, mam na imię Kamil, ale możesz mówić mi po nicku Szeroki uśmiech. Jestem głównym administratorem. Jeśli chodzi o gry, to jestem największym fanem Gothic, może słyszałeś o tej grze? W wolnym czasie najczęstsze, co robię, to: słuchanie muzyki, tworzenie filmów na Instagram. Lubię coś tam porysować, nie lubię dużo o sobie mówić xd. Miło mi cię bliżej poznać, mam nadzieję, że będziesz się tu czuł dobrze Szczęśliwy. A na koniec zadam ci kilka pytań.

Ulubiona postać?
Jakiej lubisz słuchać muzyki?
Rysujesz może?
Czym się zajmujesz?

Ostatnio zmieniony przez Badi dnia 9/6/2018, 14:32, w całości zmieniany 1 raz

Docenisz kiedy stracisz. Stracisz jeśli nie docenisz.
Zwykła dziewczyna
Zwykła dziewczyna
Uprawnienia : Użytkownik

Punkty : 4
Data dołączenia : 05/06/2018
Zobacz profil autora

on 5/6/2018, 20:59
Siema, a ja to Szymon. Jeśli chodzi o serię Gothic, to grałem we wszystkie części i dodatki, jakie dostępne były w Polsce.

Ulubiona postać? Z serialu Lolirock? To oczywiście postać z awatara oczko
Jakiej lubisz słuchać muzyki? Rożnej, w zależności od nastroju, ale nie mam ani ulubionego gatunku, ani wykonawcy.
Rysujesz może? Nie, nie wychodzi mi to.
Czym się zajmujesz? Jestem magazynierem w fabryce.

Sponsored content

Powrót do góry