0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Mephisto_xd
Niedoświadczona księżniczka
Niedoświadczona księżniczka
Uprawnienia : Użytkownik
Płeć : Male

Posty : 31
Punkty : 1754
Data dołączenia : 28/04/2018
Wiek : 19
Zobacz profil autora

Soy Luna Empty Soy Luna

31/10/2018, 20:31
Soy Luna - argentyńska telenowela dla młodzieży w reżyserii Jorge Nisco i Martina Sabana, emitowana od 14 marca 2016 roku do 17 sierpnia 2018 roku w Disney Channel w Ameryce Łacińskiej, produkowany przez koncern telewizyjny Pol-ka i stworzony przez Disney Channel Latin America we współpracy z Disney Europe i Middle East & Africa. Polska premiera miała miejsce 16 maja 2016 roku na kanale Disney Channel.

Serial opowiada historię o nastolatce z Meksyku, Lunie, której największą pasją jest jazda na wrotkach, a także tak jak każde inne dziewczyny w jej wieku - mieszka ze swoją rodziną, chodzi do szkoły i ma wielu przyjaciół, dodatkowo pracuje jako dostawczyni w restauracji fast food. Pewnego dnia jej życie staje na głowie, kiedy jej rodzice, Monica i Miguel otrzymują propozycję pracy w posiadłości w Buenos Aires należącej do Sharon Benson, w związku z czym cała rodzina Valente musi przeprowadzić się do innego kraju - do Argentyny. Luna musi się przyzwyczaić do nowego życia, nowych przyjaciół i nowej szkoły, co raczej to nie jest dla niej łatwe na początku ze względu na świat luksus i elit, który ma z nią niewiele wspólnego. Wszystko się zmienia, kiedy odkrywa tor wrotkarski, Jam & Roller. Zakochuje się też w chłopaku imieniem Matteo, który jest zupełnie inny od niej samej. Na przeszkodzie Luny stoi najpopularniejsza dziewczyna w szkole oraz chrześnica Sharon - Ambar, która chce zrobić wszystko, żeby jej życie było niemożliwie. Wkrótce okazuje się, że Luna jest tak naprawdę osobą adoptowaną i chce się dowiedzieć jak najwięcej o swojej przeszłości i prawdziwej tożsamości...

Obecnie na kanale Disney Channel od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30 emitowane są premierowe odcinki najnowszego 3 sezonu tego serialu. Jak myślicie, czy Luna mimo wielu przeżyć będzie mogła w stanie zaakceptować siebie jako Sol Benson? Czy Ambar kiedykolwiek będzie mogła żyć z nią w zgodzie? Czy będzie jeszcze istniała szansa na powrót Lutteo pomimo zaprzeczeń, że to już jest przeszłość? No i co dalej z Sharon - czy zostanie z daleka od swojej chrześnicy czy wróci do Buenos Aires, żeby dalej knuć intrygi wobec rodziny Valente?

Kto lubi Soy Lunę? Ja uważam, że jest to jedyna w swym rodzaju telenowela argentyńska, jaka powstała w ostatnich latach. To w niej właśnie znajdziemy wciągające wątki z jazdą i tańcem na wrotkach oraz muzyką w tle, a także te poruszające zawierające elementy przyjaźni i miłości, jak na dzisiejsze standardy Disneya przystało.
Dodam jako ciekawostkę, że trzeci sezon serialu jest chyba ostatnim(z 4 sezonem to coś się zdaje, że to są tylko plotki) i że w następnym roku ma zadebiutować nowa telenowela zatytułowana ''Bia''.
Powrót do góry
Permissions in this forum:

Nie możesz odpowiadać w tematach