0
Ustaw
UWAGA! Wartości kolorów podawaj w zapisie #HEX. Link do obrazka musi kończyć się jego rozszerzeniem (.jpg, .png,.jpeg).

ZmieńStan obecnyWyczyśćZamknij

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Shanila Empty Shanila

28/4/2018, 20:38
Shanila to szczególnie silny etap magicznego rozwoju, osiągany poprzez rytuał przejścia, polegający na wypadaniu włosów. Wszystkie księżniczki muszą go przejść. W każdym z królestw księżniczki inaczej obchodzą ten czas. Na Volcie zdobi się włosy kolorowym łańcuchem z dzwneczkami, natomiast na Xeris zakłada się rodzine pamiątki.

Nazwa Shanila jest również używana w odniesieniu do przemiany Iris, kiedy ukończyła ten etap magicznego rozwoju, podczas próby uratowania Auriany i Nathaniela w odcinku "Shanila ".Co sądzicie o tej przemianie? Jak wam się podoba strój Iris? (niestety tylko on został ukazany w serialu)

Shanila 2Fpii6D
Mephisto_xd
Niedoświadczona księżniczka
Niedoświadczona księżniczka
Uprawnienia : Użytkownik
Płeć : Male

Posty : 31
Punkty : 1754
Data dołączenia : 28/04/2018
Wiek : 19
Zobacz profil autora

Shanila Empty Re: Shanila

28/4/2018, 22:36
Message reputation : 100% (1 vote)
W moim odczuciu przemiana Iris w Shanilę ukazuje postać zagubionej księżniczki i fakt, że nasza główna bohaterka, zmieniając się w nią, może nabrać nie tylko wielką i silną moc, ale także uratować swoich bliskich przed niebezpieczeństwem, kiedy Auriana z Nathanielem prawie wypadli ze zjeżdżalni w odcinku ''Shanila''. Cieszę się, że motyw Shanili pojawia się czasem w tym serialu, gdyż to silny etap magicznego rozwoju, dzięki niemu można stać się pełnoprawną księżniczką.

Uważaj na powtórzenia. //Ritsu
Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:

Nie możesz odpowiadać w tematach